Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualność

Krakowski Szlak Bajkoteki - pozakonkursowa dogrywka

Krakowski Szlak Bajkoteki - pozakonkursowa dogrywka

do 30 czerwca 2016 r.

Ze względu na brak nagród w trzech kategoriach konkursu, Jury zdecydowało, że w trybie pozakonkursowym ogłasza II nabór prac do wierszy: Wawelskie groby królów, Paweł mieszka na Ugorku i Szopkarze ze Zwierzyńca. Na ilustracje czekamy do końca czerwca 2016 w Wypożyczalni i Pracowni dla Dzieci WBP na ul. Rajskiej 1, w siedzibie Stowarzyszenia Przyjaciół Nowej Huty na os. Centrum A 6a oraz w biurze Ośrodka Kultury Kraków – Nowa Huta na os. Zgody 1.

Teksty wierszy do pobrania tutaj.

Projekt Krakowski szlak Bajkoteki dofinansowany jest przez Urząd Miasta Krakowa w konkursie pt. „Upowszechnianie literatury i działalność wydawnicza - Organizacja wydarzeń literackich i wydawniczych”.


Powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE