Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualność

Pierwsze koty za płoty czyli rozpoczęcie warsztatów tworzenia gry

Pierwsze koty za płoty czyli rozpoczęcie warsztatów tworzenia gry

W dniach 6 i 7 lipca 2017 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej na ul. Rajskiej 1 w Krakowie odbyły się pierwsze warsztaty tworzenia gry planszowej na podstawie książki Krakowski szlak Bajkoteki. Uczestniczyli w nich uczniowie z dwóch krakowskich szkół podstawowych – nr 7 i 11. Zajęcia te były absolutnie „premierowe”, a prowadzący – Wiktor Tabak oraz Weronika Śliwiak – byli pozytywnie zaskoczeni tym, jak wspaniale, kreatywnie i ekspresyjnie pracowali ich uczestnicy!

Na razie nie publikujemy wniosków, do jakich doszliśmy na zajęciach, ani listy wspaniałych pomysłów, jakimi natchnęli nas młodzi projektanci – nie chcielibyśmy sugerować niczego kolejnym grupom!

Przypominamy, że nabór na zajęcia literackie oraz tworzenia gry w projekcie Krakowski szlak Bajkoteki – czytaj i wygrywaj! prowadzony jest ciągle do 30 września 2017 roku – wszelkich informacji udziela koordynatorka projektu pod numerem tel. 518 207 202. Zapisy możliwe telefonicznie lub pod adresem maila: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl

Do udziału w warsztatach tworzenia gry zapraszamy dzieci, które w ubiegłym roku brały udział w warsztatach literackich projektu Krakowski szlak Bajkoteki.


Powrót do listy aktualności...

 

 

 

WCZYTYWANIE