Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualność

Finał Tour de Cracovia Amatorów 2017

Finał Tour de Cracovia Amatorów 2017

23 września 2017 r.

23 września 2017 r. w Więcławicach Starych (gm. Michałowice) odbędzie się Finał III edycji rowerowego cyklu Tour de Cracovia Amatorów 2017, największej imprezy tego typu w województwie Małopolskim, dla wszystkich pasjonatów aktywnego wypoczynku, a zwłaszcza całych rodzin! Cykl organizowany jest przez Stowarzyszenie Tak, Kraków! i WLKS Krakus Swoszowice- którego wychowankami są m.in. Katarzyna Niewiadoma, Rafał Majka, Tomasz Marczyński oraz Piotr Tomana.

Imprezę polecamy, bo to fajna inicjatywa, a my zawsze wspieramy dobre nowohuckie pomysły. I zapraszamy, bo jak wiadomo sport to zdrowie!

Szczegóły na www.tourdecracovia.pl

Celem cyklu jest popularyzacja jazdy na rowerze jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu w rodzinie, propagowanie zdrowego stylu życia oraz integracja środowiska kolarskiego.

W programie Finału przewidziany jest poczęstunek dla uczestników, panel dyskusyjny na temat zasad bezpiecznej jazdy na rowerze oraz losowanie cennych nagród.

Ambasadorami Tour de Cracovia Amatorów 2017 jest Katarzyna Niewiadoma- wicemistrzyni Europy z 2016 roku w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego oraz Rafał Majka- lider teamu rowerowego Bora- Hansgrohe.
Dyrektorem Sportowym Tour de Cracovia Amatorów jest Zbigniew Klęk, wieloletni trener Rafała Majki i Katarzyny Niewiadomej z sekcji rowerowej WLKS Krakus bbc Czaja.

Program:

  • 9:00 -10:45 rejestracja zawodników w Biurze Zawodów
  • 10:45 uroczyste otwarcie Tour de Cracovia Amatorów 2017
  • 11:00 start przejazdu rodzinnego
  • 12:00 START WYŚCIGU MASTERS WSPÓLNY START
  • 14:30 Ceremonia wręczenia nagród

Powrót do listy aktualności...

 

 

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 3 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE