Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualność

Twórcza jesień z Krakowskim szlakiem Bajkoteki

Twórcza jesień z Krakowskim szlakiem Bajkoteki

Wrzesień to nie tylko powrót do szkoły, ale również kontynuacja kolejnej edycji warsztatów dla dzieci z krakowskich szkół w ramach projektu Krakowski szlak Bajkoteki – czytaj i wygrywaj!. Są one realizowane dzięki wsparciu Urzędu Miasta Krakowa pozyskanemu w konkursie „Upowszechnianie literatury i działalność wydawnicza - organizacja wydarzeń literackich i wydawniczych w 2017 roku” przez nasze Stowarzyszenie pod patronatem Ośrodka Kultury Kraków–Nowa Huta oraz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

Od 11 września aż do 18 grudnia 2017, co poniedziałek, w siedzibie WBP na ul. Rajskiej 1, w Pracowni i Wypożyczalni dla Dzieci odbywają się warsztaty literackie na postawie publikacji projektowej oraz warsztaty tworzenia gry planszowej w oparciu o krakowskie wiersze Tadeusza Śliwiaka.
Zła wiadomość jest taka, że wszystkie terminy warsztatów zostały już zarezerwowane – istnieje jednak możliwość zapisywania się na listę rezerwową, do czego zachęcają organizatorzy.

Wrześniowe warsztaty rozpoczęły się od podwójnych zajęć dla klas ze Szkoły Podstawowej nr 52 w Krakowie – najpierw uczniowie wzięli udział w warsztatach literackich, a następnie w warsztatach tworzenia gry. Gratulujemy wytrwałości, koncentracji oraz wielkiej kreatywności, którą wykazali się młodzi projektanci gier planszowych!
Zachęcamy do obejrzenia relacji z tych kolorowych, twórczych zajęć.


Powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE