Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualność

Kurs pierwszej pomocy

Kurs pierwszej pomocy

od 25 stycznia 2018 r.

Rozpoczynamy zapisy na kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Będzie to 10 praktycznych zajęć za 10 zł. Jeżeli nie jesteś pewien, ile uciśnięć klatki piersiowej należy wykonać podczas resuscytacji krążeniowo-oddechowej, jak postępować przy podejrzeniu zawału serca czy udarze, to ten kurs jest właśnie dla ciebie. To jest coś, co warto wiedzieć, co warto umieć.

Zajęcia poprowadzi ratownik medyczny Kamil Kolanowski.

Informacje i zapisy w biurze NAS os. Centrum A 6a, tel. 12 644 68 10 wew. 26, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00.


Powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE