Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualność

Przewodnik po Krakowskim szlaku Bajkoteki.

Przewodnik po Krakowskim szlaku Bajkoteki.

Już jest! Dla wszystkich, którym nie udało się jeszcze otrzymać poetyckiego przewodnika po Krakowie dla najmłodszych w opracowaniu Wiktora Tabaka oraz dla tych wszystkich, którzy czekają na tegoroczne wznowienie tomu, mamy już naszą książkę w wersji cyfrowej!

Przewodnik po Krakowskim szlaku Bajkoteki (pdf).

Pamiętajcie, że publikacja będzie Wam również niezbędna do rozgrywek planszowych. Warto pobrać ją już dziś i zapoznać się z wierszami oraz postacią ich Autora, Tadeusza Śliwiaka.Powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE