Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualność

Seniorzy w inkubatorze kuchennym w Zakrzowie. Projekt Na widelcu zdrowia

Seniorzy w inkubatorze kuchennym w Zakrzowie. Projekt Na widelcu zdrowia

23 listopada 2018 r. Zakrzów

Ostatnie wydarzenie w ramach projektu Na widelcu zdrowia miało miejsce w listopadowy piątek, gdy wraz z grupą Seniorów odwiedziliśmy inkubator kuchenny i spółdzielnię socjalną w Gościńcu 4 Żywiołów w Zakrzowie.

Inkubator jest pierwszym tego typu obiektem w Polsce. Najważniejszą jego częścią jest kuchnia wyposażona w urządzenia dużej gastronomii oraz chłodnie. Dzięki temu lokalni rolnicy, małe firmy i osoby oraz organizacje mogą skorzystać z inkubatora wynajmując pomieszczenia i wyposażenie kuchni oraz chłodnię w celu wyrobu i przechowywania własnych produktów.

W trakcie wizyty zwiedziliśmy zaplecze kuchenne inkubatora, upiekliśmy zdrowe muffiny, wykonaliśmy anioły z ciasta drożdżowego pod okiem artystki i malarki Kingi Chromy oraz degustowaliśmy lokalną kuchnię


Powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE