Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualność

Zakończenie roku Nowohuckiej Akademii Seniora

Zakończenie roku Nowohuckiej Akademii Seniora

10 czerwca 2019 r., Nowa Huta

To już dziewiąte, uroczyste zakończenie roku akademickiego Nowohuckiej Akademii Seniora. Wydarzenie swoją obecnością uświetniła p. Anna Okońska-Walkowicz - Doradca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Senioralnej, przekazując ciepłe słowa wsparcia i uznania dla naszych aktywnych seniorów, zarówno od siebie jak i Pana Prezydenta. 

Kolejny rok, w którym uczestniczyło 200 studentów, został podsumowany przez Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Nowej Huty - Magdalenę Smolik i Dyrektor Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta - Małgorzatę Jezutek, które następnie wręczyły dyplomy i upominki książkowe dla najbardziej aktywnych seniorów.
Miłą atmosferę spotkania podsycił występ tenora - Piotra Bracichowicza.


Powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE