Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualność

Terminy warsztatów projektu „Cudze chwalicie? Nową Hutę poznajcie!”

Terminy warsztatów projektu „Cudze chwalicie? Nową Hutę poznajcie!”

Serdecznie zapraszamy mieszkańców nowohuckich osiedli na warsztaty projektowe, które odbędą się w następujących miejscach i terminach:

• Klub Zakole (os. Kantorowice) – 06.09.2019 o godz. 18:00 oraz 11.09.2019 o godz. 17:30
• Klub Pod Kasztanami (os. Kościelniki) – 09.09.2019 i 30.09.2019 o godz. 16:30
• Klub Karino (os. Chałupki) – 16.09.2019 i 23.09.2019 o godz. 18:00
• Klub Herkules (os. Branice) – 18.09.2019 i 25.09.2019 o godz. 18:00

Pomimo upływu terminu naboru, pojedyncze wolne miejsca czekają jeszcze w każdym z wyżej wymienionych klubów. Szczegółowe informacje poniżej!

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

Podczas dwóch spotkań w każdym zaangażowanym w projekt Klubie Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (patrona projektu), uczestnicy zajęć stworzą grupy projektowe, które wspólnie podejmować będą decyzję, w czym wezmą jesienią udział oraz co zorganizują u siebie! Podczas spotkań zostanie ustalone również to, jakie elementy kultury własnej osiedli zostaną zaprezentowane publice podczas organizowanych w grudniu spotkań sąsiedzkich sieciujących społeczności z różnych okolic Huty.

Ze względu na wybitnie włączający charakter projektu, bardzo ważne jest dla nas, aby dołączyły do projektu osoby twórcze, aktywne, zainteresowane kulturą i chcące mieć wpływ na to, co się dzieje w ich okolicy.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem projektu oraz ze szczegółami dotyczącymi zapisów do grup. W zakładce projektu, znajdziecie Państwo również regulamin oraz deklarację uczestnictwa.Powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE