Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualność

Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty i Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta na IX Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów

Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty i Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta na IX Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów

W dniach 21-23 października 2019 r. w Kielcach odbędzie się IX Ogólnopolska Giełda Projektów, organizowana przez Narodowe Centrum Kultury pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jednym z uczestników wydarzenia prezentujących swoje dokonania, będzie Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty wspólnie z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta.

W trakcie Giełdy zostaną zaprezentowane najciekawsze projekty z obszaru animacji słowa – w tym, podczas sesji posterowej w dniu 22 października, wszystkie edycje Krakowskiego szlaku Bajkoteki.

Projekt ten był realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty pod patronatem Ośrodka Kultury Kraków–Nowa Huta i Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie w latach 2016–2018 (łącznie 3 edycje), dzięki wsparciu finansowemu Miasta Krakowa, pozyskanemu w konkursie ofert.

W różnorakich wydarzeniach – konkursach, warsztatach i spotkaniach, organizowanych w ramach kolejnych edycji projektu, wzięło udział ponad 750 osób. Giełda będzie wspaniałą okazją nie tylko do podzielenia się doświadczeniami, płynącymi z organizacji Krakowskiego szlaku Bajkoteki, ale również do wymiany dobrych praktyk oraz podzielenia się lokalną spuścizną literacką i metodami wieloaspektowej animacji czytelniczej opartej na poezji Tadeusza Śliwiaka.


Powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE