Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualność

Anielski finał Cudze chwalcie? Nową Hutę poznajcie w Klubie Zakole

Anielski finał Cudze chwalcie? Nową Hutę poznajcie w Klubie Zakole

W słoneczny pierwszy dzień grudnia odbyło się wydarzenie finałowe projektu Cudze chwalicie? Nową Hutę poznajcie w Klubie Zakole, zatytułowane Anioł w Dzielnicy XVII. Znaczna część imprezy odbywała się w plenerze przy Błoniach Kantorowickich. Na scenie można było podziwiać występy lokalnych artystów, a także wziąć udział w zabawach animacyjnych. Dużym zainteresowaniem okazały się warsztaty wykonywania ozdób świątecznych, które wprowadziły zgromadzonych w klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Uczestnicy projektu przygotowali również wystawę fotograficzną połączoną z prezentacją multimedialną, która prezentowała efekty pracy podczas trwania całego projektu. Na tę część programu goście zostali zaproszeni do środka Klubu Zakole, gdzie czekały na nich również ciepłe napoje oraz poczęstunek.
Warto było zostać aż do samego końca. Już po zmierzchu, w blasku księżyca, w samym centrum Kantorowic odbył się pokaz tańca z ogniem. Ten magiczny występ sprawił, że Anioł w Dzielnicy XVII na długo jeszcze zostanie w pamięci zarówno gości jak i uczestników projektu.

Projekt został zrealizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty pod patronatem Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, dzięki dofinansowaniu Miasta Krakowa uzyskanemu w konkursie ofert pn. „Wzbogacenie oferty kulturalnej miasta – wydarzenia kulturalne i artystyczne, w dziedzinie: edukacja kulturowa 2019”.


Powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE