Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualność

Styczniowe wykłady w NAS

Styczniowe wykłady w NAS

styczeń 2020 r., os. Centrum A 6a

W Nowohuckiej Akademii Seniora nowy rok rozpoczęliśmy śpiewająco! Wspólne kolędowanie, przy akompaniamencie gitary przedłużyło świąteczny nastrój i ujawniło talenty wokalne drzemiące w naszych Seniorach.

Kolejny, styczniowy wykład poświęcony „Postępom w badaniach nad biologią komórek macierzystych” uświadomił, jak daleko sięgają możliwości wprowadzenia zastępczych organów u człowieka oraz jak wiele wspólnego mamy z… muszką owocówką. Usłyszeliśmy o niesamowitych możliwościach regeneracji serca Danio pręgowanego i regeneracji kończyn Salamandry plamistej. Mogliśmy posłuchać o największym skandalu naukowym z komórkami macierzystymi w tle oraz usłyszeć, w czym naprawdę mogą pomóc (leczenie białaczki, przeszczep rogówki oraz pomoc w leczeniu rozległych oparzeń skóry) a co jest wielką, niepotwierdzoną naukowo niewiadomą.


Powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE