Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualność

Nowohucka Akademia Seniora on-line

Nowohucka Akademia Seniora on-line

Wzrost zachorowań na Covid-19 a także niepewność, dotycząca możliwości prowadzenia zajęć stacjonarnych, spowodowała że już w październiku zaczęliśmy przygotowywać seniorów do przeniesienia do sieci części zajęć Nowohuckiej Akademii Seniora. Po ogłoszeniu obostrzeń, zawiesiliśmy zajęcia stacjonarne i podjęliśmy próby działania w Internecie.

Z początkiem listopada ruszyły środowe lekcje języka angielskiego, prowadzone na platformie komunikacyjnej w 4 grupach zaawansowania oraz gimnastyka w zamkniętej grupie na Facebook’u, która odbywa się dwa razy w tygodniu - we wtorki i czwartki o godz. 11:00. Dodatkowo uczestnicy gimnastyki mają możliwość ponownego odtworzenia i uczestnictwa w prowadzonych lekcjach przez cały miesiąc. Nasi seniorzy dostali wsparcie w postaci przesłanych instrukcji dotyczących instalacji komunikatorów i założenia konta na Facebook’u oraz byli objęci pomocą przez telefon, aby proces przygotowań do zajęć on-line był dla nich jak najbardziej przyjazny i zrozumiały.

Dzięki temu wprowadzone zajęcia cieszą się powodzeniem i akceptacją oraz wykorzystują potencjał nauki zdalnej w wymuszonej przerwie w kontynuacji zajęć stacjonarnych.

Od połowy listopada rozpoczniemy realizację kolejnych zajęć: język niemiecki w poniedziałki o godz. 10:00 oraz jogę o godz. 12:00.

Do zajęć online w ramach Nowohuckiej Akademii Seniora można jeszcze dołączyć a my szykujemy kolejne możliwości wsparcia oraz zaangażowania w świat online dla naszych Seniorów w tym trudnym okresie. Uczestnictwo w zajęciach online wynosi 40 zł miesięcznie plus 20 zł jednorazowego wpisowego, w przypadku nowych uczestników.

Szczegółowe informacje można uzyskać mailowo: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl lub telefonicznie: 518 659 075


Powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE