Drugi semestr zajęć w NAS

Powiększ obrazJasne pomieszczenie, starsza kobieta siedząca przy stole przed otwartym laptopem.

Nowohucka Akademia Seniora rozpoczęła kolejny semestr działalności kontynuując, prowadzone od jesieni w formule on-line zajęcia gimnastyki, jogi oraz języków – angielskiego i niemieckiego.  

W minionym semestrze udało się wdrożyć regularne zajęcia on-line oraz przeszkolić zainteresowanych Seniorów w zakresie możliwości korzystania z nich, aż do momentu powrotu do zajęć w realu. Gimnastyka prowadzona jest we wtorki i czwartki o godz. 9:00 w dedykowanej grupie na Facebooku, a joga w poniedziałki o godz. 12:00, język niemiecki dla początkujących w poniedziałki o godz. 10:00 i język angielski na kilku poziomach zaawansowania w środy od 9:55 do 14:10 na platformie Zoom.  

Drugą dużą część działalności Nowohuckiej Akademii Seniora stanowiły spotkania z kulturą, czyli propozycje spacerów z przewodnikiem czy wyjść do krakowskich instytucji kultury. Czekając z utęsknieniem na możliwość realnych spotkań, póki sytuacja nie ulegnie zmianie, organizatorzy NAS – Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty i Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta zapraszają do śledzenia odświeżonej strony internetowej organizacji i fanpage’a na FB, gdzie ponownie pojawiać się będą propozycje bezpłatnego korzystania z kulturalnych zasobów sieci.