Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Partnerzy

»  Patroni medialni

»  Pomagają nam

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualności

Inauguracja roku akademickiego w Nowohuckiej Akademii Seniora

Inauguracja roku akademickiego w Nowohuckiej Akademii Seniora

3 października 2011 r. - godz. 16.00, os. Centrum A 6a

Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty i Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta zapraszają seniorów na uroczystą inaugurację nowego roku akademickiego 2011/2012. 

Inauguracja odbędzie się 3 października br. (poniedziałek) o godz. 16.00 w Klubie Jędruś Ośrodka Kultury Kraków – Nowa Huta (os. Centrum A blok 6a). W programie koncert Marii Krawczyk Wiersze wyśpiewane.

Wstęp wolny!


czytaj więcej...

Znajdź swój dobry czas w roku 2011/2012 w Nowohuckiej Akademii Seniora - ruszają zapisy

Znajdź swój dobry czas w roku 2011/2012 w Nowohuckiej Akademii Seniora - ruszają zapisy

Wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swoich zainteresowań zapraszamy po wakacyjnej przerwie do Nowohuckiej Akademii Seniora.

W ofercie znalazły się zarówno zajęcia płatne jak i bezpłatne. W roku akademickim 2011/2011 skorzystać będzie można z następujących (odpłatnych) kursów: języka angielskiego na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym, języka niemieckiego na poziomie podstawowym, kursu komputerowego, rękodzieła – cyklu: biżuteria, ozdoby do domu, ozdoby świąteczne oraz prezenty, kursu fotografii dla początkujących. Ponadto oferujemy zajęcia ruchowe dostosowane do potrzeb i możliwości uczestników: gimnastykę oraz jogę.

Poza kursami, Akademia oferuje cykliczne wykłady z różnych tematów m.in.: z zakresu zdrowia, podróży, ekologii, historii, psychologii, kultury i sztuki, na które wstęp jest bezpłatny, a także spotkania z kulturą, czyli wyjścia do opery, muzeów, teatrów oraz wycieczki.


czytaj więcej...

Uroczyście zakończyliśmy rok akademicki

Uroczyście zakończyliśmy rok akademicki

20 czerwca br. w Klubie Jędruś Ośrodka Kultury Kraków - Nowa Huta odbyła się uroczystość zakończenia roku akademickiego 2010/2011 w Nowohuckiej Akademii Seniora, której organizatorem jest nasze Stowarzyszenie, a współorganizatorem Ośrodek Kultury Kraków – Nowa Huta. Na ten dzień organizatorzy przygotowali dla wszystkich zebranych niespodziankę.

W pierwszej części spotkania miało miejsce krótkie podsumowanie całego roku. Następnie organizatorzy wręczyli wyróżnienia dla najaktywniejszych słuchaczy, którzy uczestniczyli w największej liczbie zajęć i spotkań z kulturą proponowanych w ramach Akademii. W gronie tym znalazły się panie:

 • Bernadetta Zeleks
 • Ewa Wierzbińska
 • Danuta Paś
 • Aleksandra Łyko
 • Irena Rzepiela
 • Marianna Mosio
 • Grażyna Chwalik
 • Grażyna Marszałek
 • Leokadia Skibińska
 • Maria Stachowicz
 • Barbara Kalmus
 • Janina Niedziela

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Zakończenie roku akademickiego 2010/2011

Zakończenie roku akademickiego 2010/2011

20 czerwca 2011 r. - godz. 16.00, os. Centrum A 6a

Serdecznie zapraszamy wszystkich słuchaczy Nowohuckiej Akademii Seniora na uroczyste zakończenie roku akademickiego 2010/2011.

W programie – podsumowanie oraz koncert Pory roku w poezji i muzyce.


czytaj więcej...

STRONA 20/20

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE