Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Projekt

2. Wakacyjna Małopolska w obiektywie seniora

2. Wakacyjna Małopolska w obiektywie seniora

To już druga odsłona projektu adresowanego do osób w wieku 50+, który spotkał się z pozytywnym odbiorem przez społeczeństwo. Po zeszłorocznych doświadczeniach zrealizowaliśmy kolejną edycję, rozszerzając jednak jej zasięg na cały kraj, promując zarówno dobre praktyki jak i wakacyjną Małopolskę.

Tak jak w poprzednim roku, w ramach projektu odbyły się warsztaty fotograficzne na poziomie podstawowym i zaawansowanym (zainteresowane osoby odsyłam do opisu kursu), a także konkurs fotograficzny. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach: Plenery Małopolski, Obiekty Małopolski i Małopolskie Wydarzenia.

Laureatów konkursu poznaliśmy podczas uroczystej gali, zorganizowanej 17 października w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Pełna relacja z finału tu.

Zwycięskie zdjęcia można było oglądać na wystawie pokonkursowej prezentowanej w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej, a także w naszej galerii.

Partnerami projektu byli:

  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie

Projekt realizowany był przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, a Patronat Honorowy objął Marek Sowa – Marszałek Województwa Małopolskiego.


powrót do listy projektów...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE