Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Projekt

Dziecięca Akademia Zimowa

Dziecięca Akademia Zimowa

W czasie tegorocznych ferii zimowych 2011 nasze Stowarzyszenie przy współpracy z Ośrodkiem Kultury Kraków – Nowa Huta zaprosiło najmłodszych do uczestnictwa w Dziecięcej Akademii Zimowej. Wszyscy ci, którzy chcieli spędzić ten czas w sposób aktywny i twórczy mogli skorzystać z oferty zajęciowej, obejmującej m. inn.: warsztaty artystyczne, zajęcia rekreacyjne, plastyczne, muzyczne, taneczne, a także wyjścia do kina, na basen i lodowisko oraz wycieczki.

Projekt realizowany był w terminie 31 stycznia do 11 luty 2011 r. w dwunastu klubach środowiskowych wchodzących w skład Ośrodka Kultury. Każdy z klubów przygotował odrębne plany by umożliwić zainteresowanym jak największy wybór możliwości. Punktem wspólnym każdego programu była wycieczka do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie, warsztaty w Galerii Sztuki Polskiej XIX w. Sukiennice oraz w Pałacu Biskupa Erazma Ciołka, a także wyjście do kina.


powrót do listy projektów...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE