Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Projekt

Aktywny MAMY czas z dzieckiem

Aktywny MAMY czas z dzieckiem

Projekt Aktywny MAMY czas z dzieckiem to szereg warsztatów i spotkań tematycznych skierowanych do matek oraz opiekunów z małymi dziećmi, uczestniczących w cotygodniowych spotkaniach w Klubie Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

Projekt grupy zakłada rozszerzenie oferty kierowanej do mam, opiekunów i dzieci, w celu poprawy integracji całej grupy, wsparcia rodziny, budowania relacji i rozwoju wspólnoty oraz aktywnego spędzania czasu wolnego z dziećmi, a także organizację zajęć z elementami edukacji, wpierających psychofizyczny rozwój maluchów, przygotowujący je do prawidłowego funkcjonowania w grupie rówieśniczej. Projekt zakłada również rozwój i promocję wolontariatu, poprzez zaangażowanie wolontariuszy do części realizowanych zadań. W projekcie uwzględniono zorganizowanie m.in. warsztatów plastycznych, muzycznych, cyrkowych, kulinarnych, zajęć tanecznych i gimnastyki.

Projekt realizowany pod patronatem Stowarzyszenia Przyjaciół Nowej Huty.

Projekt jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Gminy Miejskiej Kraków oraz Województwa Małopolskiego.powrót do listy projektów...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE