Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Projekt

Aktywny MAMY czas z dzieckiem

Aktywny MAMY czas z dzieckiem

Projekt Aktywny MAMY czas z dzieckiem to szereg warsztatów i spotkań tematycznych skierowanych do matek oraz opiekunów z małymi dziećmi, uczestniczących w cotygodniowych spotkaniach w Klubie Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

Projekt grupy zakłada rozszerzenie oferty kierowanej do mam, opiekunów i dzieci, w celu poprawy integracji całej grupy, wsparcia rodziny, budowania relacji i rozwoju wspólnoty oraz aktywnego spędzania czasu wolnego z dziećmi, a także organizację zajęć z elementami edukacji, wpierających psychofizyczny rozwój maluchów, przygotowujący je do prawidłowego funkcjonowania w grupie rówieśniczej. Projekt zakłada również rozwój i promocję wolontariatu, poprzez zaangażowanie wolontariuszy do części realizowanych zadań. W projekcie uwzględniono zorganizowanie m.in. warsztatów plastycznych, muzycznych, cyrkowych, kulinarnych, zajęć tanecznych i gimnastyki.

Projekt realizowany pod patronatem Stowarzyszenia Przyjaciół Nowej Huty.

Projekt jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Gminy Miejskiej Kraków oraz Województwa Małopolskiego.powrót do listy projektów...

 

 

 

WCZYTYWANIE