Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Partnerzy

»  Patroni medialni

»  Pomagają nam

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Projekty

Filtr wyszukiwania:  

Akademia Dzieci i Młodzieży 2011

Akademia Dzieci i Młodzieży 2011

21 grudnia 2011 roku zakończyła się realizacja projektu Akademia Dzieci i Młodzieży. Projekt organizowany był przez nasze Stowarzyszenie oraz Klub Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kraków.

Zadanie polegało na zapewnieniu dzieciom fachowej opieki wychowawczej, poprzez organizację atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego oraz wyrównywaniu braków edukacyjnych w świetlicy środowiskowej.


czytaj więcej...

Dziecięca Akademia Zimowa

Dziecięca Akademia Zimowa

W czasie tegorocznych ferii zimowych 2011 nasze Stowarzyszenie przy współpracy z Ośrodkiem Kultury Kraków – Nowa Huta zaprosiło najmłodszych do uczestnictwa w Dziecięcej Akademii Zimowej. Wszyscy ci, którzy chcieli spędzić ten czas w sposób aktywny i twórczy mogli skorzystać z oferty zajęciowej, obejmującej m. inn.: warsztaty artystyczne, zajęcia rekreacyjne, plastyczne, muzyczne, taneczne, a także wyjścia do kina, na basen i lodowisko oraz wycieczki.

czytaj więcej...

Ale Kosmos

Ale Kosmos

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne

Wakacje to czas najbardziej oczekiwany przez dzieci i młodzież. Jednak nie wszyscy z nich mają możliwość skorzystania z wyjazdów za miasto. Dlatego też Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty wraz z Ośrodkiem Kultury Kraków – Nowa Huta zorganizowały w 2010 roku wakacje dla dzieci i młodzieży w wieku 7 – 14 lat, mieszkających w nowohuckich osiedlach, z których zdecydowana większość ze względów finansowych lub z uwagi na brak urlopu rodziców w tym czasie wakacje spędzała na osiedlu.


czytaj więcej...

STRONA 3/3

 

 

 

WCZYTYWANIE