Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Partnerzy

»  Patroni medialni

»  Pomagają nam

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

Ale kosmos ! - II turnus

2 - 13 sierpnia 2010 r.

W drugiej części projektu, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty, a partnerem Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta udział wzięły kluby: Jedność, Karino, Krzesławice oraz Wersalik.

więcej zdjęć...

Ale kosmos ! - I turnus

12 - 23 lipca 2010 r.

Za nami już I turnus z Ale kosmos ! W tej części projektu, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty, a partnerem Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta udział wzięły kluby: Aneks, Herkules, Jędruś, Ośrodka Kultury oraz Pod Kasztanami. Na uczestników czekało wiele atrakcji w tym m.in. : - wyjście na film 3d - wycieczka do Obserwatorium Astronomicznego UJ - zajęcia muzealne w Ogrodzie Doświadczeń - zajęcia warsztatowe podczas wycieczki do Parku Archeologicznego w Bochni.

więcej zdjęć...

I semestr w Nowohuckiej Akademii Seniora

Minął pierwszy, próbny semestr działalności Nowohuckiej Akademii Seniora. Niezmiernie cieszy nas – organizatorów, zainteresowanie, z jakim spotkała się nasza inicjatywa.

więcej zdjęć...

Wykład inauguracyjny  L. Mazana i M. Czumy
Wykład inauguracyjny  L. Mazana i M. Czumy
Lektorat języka angielskiego

Nowohucka Eko majówka

6 maja 2010 r.

Nowohucką Eko majówkę dla Nowohuckiej Akademii Seniroa poprowadził dr Zygmunt Kiszka.

Słuchacze zobaczyli  miejsca ciekawe przyrodniczo i ekologicznie: Łąki Nowohuckie, Park przy ul. Klasztornej w Mogile, Lasek Mogilski, zbiorniki wodne w Zesławicach oraz Park dworski w Łuczanowicach.

więcej zdjęć...

STRONA 28/31

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE