Zmiany w Nowohuckiej Akademii Seniora

Powiększ obrazNa pierwszym planie leżą pomarańczowe indeksy, w tle widać siedzących seniorów

To już 12 rok akademicki w Nowohuckiej Akademii Seniora! Będzie to jednak pierwszy rok ze zmianami, które NAS czekają.

Nowohucka Akademia Seniora to wspólna inicjatywa Stowarzyszenia Przyjaciół Nowej Huty oraz Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, która działalność rozpoczęła w lutym 2010 r. Od roku akademickiego 2021/22 prowadzeniem NAS i jedynym organizatorem zajęć jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta. Wiążą się z tym zmiany strony internetowej, adresów mailowych, telefonów i strony na fb. Wszelkie informacje o Nowohuckiej Akademii Seniora znajdziecie na stronie Ośrodka w zakładce projekty i cykle- Nowohucka Akademia Seniora: http://krakownh.pl/projekty-i-cykle/nas . Stara strona i fb stowarzyszenia pozostają jeszcze dostępne, jako archiwum wcześniejszych informacji- jeśli zapragniecie sięgnąć do tego co było…

Zapraszamy do dołączenia na Facebooku do nowego fanpage, dedykowanego już tylko dla NAS.

Nowy telefon komórkowy: 504 419 164, stacjonarny: 12 644 68 10  i adres mailowy nas@krakownh.pl, znajdziecie również w zakładce NAS- kontakt na stronie ośrodka, w jej lewej części.

Oprócz zmian formalnych przygotowaliśmy trochę nowości ofertowych, które mamy nadzieję przypadną Państwu do gustu. Do szerokiej oferty dołączą: konwersacje z języka rosyjskiego, gimnastyka na kręgosłup, historia sztuki, operowe historie i warsztaty pracy z głosem, a także podstawy genealogii. Po szczegółową ofertę zapraszamy na http://krakownh.pl/projekty-i-cykle/nas.

Zapisy do Akademii od 7 IX w godz. 10:00-13:00 Klub Jędruś, os. Centrum A 6a